Ośrodek Rehabilitacyjny Marconi Medica powstał jako placówka medyczna w 2001 roku w celu świadczenia kompleksowych usług rehabilitacyjnych. Specjalizujemy się w rehabilitacji osób ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. Pomagamy zarówno seniorom jak i dzieciom, a także wspieramy odnowę biologiczną ludzi aktywnych.

 

rehabilitacja ŚwidnicaNasi specjaliści przeprowadzą leczenie i rehabilitację wszelkich dysfunkcji układu ruchu wynikające z urazów, przebytych lub przewlekłych chorób, przeciążeń oraz po operacjach.

Marconi Medica oferuje programy rehabilitacyjne składające się ze specjalistycznie dobranych i innowacyjnych zabiegów dających największe szanse powrotu do sprawności lub zapobiegających kontuzjom i urazom w przyszłości.

Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne w ramach usług prywatnych, kontraktu z NFZ oraz specjalistycznych turnusów dla firm ubezpieczeniowych i ZUS. Współpracujemy z partnerami medycznymi Medicover, Luxmed oraz honorujemy karty firm ubezpieczeniowych.

Kadra Ośrodka Rehabilitacyjnego to wykwalifikowani fizjoterapeuci i masażyści, posiadający certyfikaty i dyplomy uznanych metod usprawniania i terapii psychoruchowej. W Ośrodku stosujemy nowoczesne i skuteczne metody terapii w szerokim wachlarzu zabiegów, proponujemy połączenie tradycyjnej rehabilitacji i masaży orientalnych.

Marconi Medica mieści się w Świdnicy przy ulicy Rzeźniczej, w nowoczesnym budynku przystosowanych do osób o obniżonej sprawności ruchowej

 

Co nas wyróżnia?

  • Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie
  • W ciągu 10 dni po zakończonej rehabilitacji bezpłatnie konsultujemy naszych pacjentów i podsumowujemy całą terapię,
  • Pacjentom z dysfunkcjami ruchowymi lub takim, którzy nie mogą na odwiedzić w Ośrodku oferujemy wizyty domowe
  • Dzięki zaangażowaniu i pasji personelu Ośrodka Rehabilitacyjnego nasi pacjenci mogą zawsze liczyć na uśmiech i wsparcie.